
Hp Tp01-1026 Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Black Desktop
| Serial# | |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Color | BLACK |
| Model Number | TP01-1026 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $349.99
-65%$349.99
$122.50Hp Tp01-1026 Intel Core I5 - 11th Generation 16 Gb 256 Gb Black Desktop
| Serial# | |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Color | BLACK |
| Model Number | TP01-1026 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Color | BLACK |
| Model Number | TP01-1026 |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |









