
Hp Zbook Studio G7 Intel Core I9 - 13th Generation 16 Gb 750 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | ZBOOK STUDIO G7 |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND03721MH |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| Charger |
| 10 Key |
| OPTICAL DRIVE |
Hp Zbook Studio G7 Intel Core I9 - 13th Generation 16 Gb 750 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | ZBOOK STUDIO G7 |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND03721MH |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| Charger |
| 10 Key |
| OPTICAL DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i9 - 13th Generation |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | ZBOOK STUDIO G7 |
| Charger | Charger |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND03721MH |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| Charger |
| 10 Key |
| OPTICAL DRIVE |









