
Microsoft Surface Laptop 3 Intel Core I7 - 6th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | 018539202657 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | SURFACE LAPTOP 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Microsoft Surface Laptop 3 Intel Core I7 - 6th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | 018539202657 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | SURFACE LAPTOP 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 018539202657 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | SURFACE LAPTOP 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









