Msi Katana A17 Amd Ryzen 7 Pro 32 Gb 1 Tb Black Laptop
| Model Number | KATANA A17 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Charger | Charger |
| Serial# | K2412N0082376 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $774.99
-65%$774.99
$271.25Msi Katana A17 Amd Ryzen 7 Pro 32 Gb 1 Tb Black Laptop
| Model Number | KATANA A17 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Charger | Charger |
| Serial# | K2412N0082376 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | KATANA A17 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Charger | Charger |
| Serial# | K2412N0082376 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









