
Predator Triton 300 Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | NHQDQAA001146003313400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | PREDATOR |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | TRITON 300 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Predator Triton 300 Intel Core I7 - 11th Generation 16 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | NHQDQAA001146003313400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | PREDATOR |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | TRITON 300 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | NHQDQAA001146003313400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | PREDATOR |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 11th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | TRITON 300 |
Condition
Very Good, pre-owned condition









